Kiedy patrzę w oczy Twoje...
Para uciekinierów z rewolucyjnej Rosji,Nicholas i Maria urządza swoje skromne mieszkanie..właśnie ustawiają stary nadszarpnięty zębem czasu fotel który wymaga drobiazgowej wręcz renowacji. Mdłe światło lampki oświetla poniszczony materiał, Maria nawleka nić na igłę i usiłuje zawiązać supeł...Wbiega czteroletnia radosna dziewczynka .. - Natalio Nikołajewno Zacharenko ćwiczyłaś dzisiaj rolę?
2017-10-06, 09:06

Mała  utrzymuje całą rodzinę..Rodzice ani myślą znaleźć pracę,skupiają się na  jej aktorskich możliwościach. Czterolatka która w uwodzicielski i obezwładniający sposób siada na kolanach znanego reżysera i słodkim głosikiem recytuje wierszyk. Sterczące warkoczyki okalające wychudzoną buzię,czysta wykrochmalona sukienka, przepiękne sarnie oczy zapewniają jej sukces!Natalie Wood od małego uczy się zdobywać serce swojej publiczności. Złamana ręka podczas jednej ze scen na planie filmowym czyni z niej dziecięcą bohaterkę. Nieczuła i nadmiernie interesowna matka Nie idzie z nią do lekarza pomimo licznych interwencji w tej sprawie! Mała chodzi ze złamaną ręką która krzywo się zrasta i do końca życia pięknej aktorki stanowi jej piętę achillesową. Burzliwe życie miłosne i śmierć bliskiego przyjaciela Jamesa Deana na zawsze zmienia jej charakter. Uśmiech staje się sztuczny za maską kryje się rozpacz i nadmierne obciążenie obowiązkiem utrzymania rodziny. 

- Twoja córka umrze młodo!Utopi się w wodzie

Cyganka w bezlitosny sposób przewidziała jej śmierć informując o tym matkę. Maria zatruwała spokój dziewczynki karmiąc ją  fatalną wróżbą .

- Pamiętaj aby nie mieć dzieci bo umrzesz! Cyganka powiedziała że będziesz wielką gwiazdą i Zarobimy dużo pieniędzy! Pamiętaj o tym kiedy wyjdziesz z tym chłopakiem który pożera Cię wzrokiem. Wymarzyłam sobie dla Ciebie Roberta Wagnera...Jest taki przystojny i te jego białe zęby..

Natalie usiłowała wyrwać się z jej objęć lecz matka była za silna. Ojciec chciał wyważyć zamknięte na klucz drzwi,bezskutecznie...wróżba się Spełniła! Natalie Wood zakończyła życie w wodzie przez 15 minut wołając o ratunek...

KONTAKT / AUTOR
Katarzyna Waluś
POBIERZ JAKO WORD
Pobierz .docx
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015.  Dla dziennikarzy